Dlaczego warto być sobą ?

wtorek, 14 lipca 2015 | Brak komentarzy
Hej

Ostatnimi dniami zrobiło się głośno o młodym chłopaku, który postanowił upodobnić się do niejakiego Popka. Dla osób, których środowisko raperów nie jest obce doskonale wiedzą o kogo chodzi, a Ci dla których polski rap nie jest znany na pewno całą sytuacje znają z tabloidów. 
Chciałyśmy podzielić się z wami naszymi odczuciami związanymi z upodabnianiem się chłopaka do Popka, bo strasznie nas to poruszyło. 
Każdy powinien być sobą, bez względu na to czy jest bogaty czy biedny, biały czy czarny etc. Każdy z nas na swój właściwy sposób jest wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego nie powinniśmy się upodabniać do ludzi, którymi nigdy nie będziemy. Chłopak tak na prawdę dopiero zaczyna życie, powinien iść własną drogą i kształtować swój charakter, a nie podążać za wzorem osoby, która ma taki a nie inny styl bycia, bez wątpliwości nie do naśladowania. 
Pamiętajcie, wzorując się na sławnych osobach, na kimś kto nas fascynuje i zachwyca nie zawsze dobrze wyjdziemy. Bądźcie sobą niezależnie od tego, co inni o was myślą, bo naśladując zatracacie siebie i swoje wartości.
Karol, młody chłopak z Kalisza spotkał się z wielką falą krytyki, a tak na prawdę ludzie powinni starać się mu pomóc oraz wyjaśnić, że to co robi jest złe, bo być może na swojej drodze nie spotkał takiej osoby.
Każdy ma swój styl bycia. Popek ma taki a nie inny i to że ma tyle tatuaży i to w różnych dziwnych miejscach (gałki oczne) czy skaryfikacje po obu stronach twarzy, nie znaczy, że każdy fan musi teraz tak wyglądać i wzorować się na nim.

A co wy myślicie o upodabnianiu się do innych osób i o całej sytuacji młodego chłopaka?
Czekamy na wasze opinie!

M & SBrak komentarzy

Prześlij komentarz

SZABLON BY: PANNA VEJJS.