STRACH PRZED PIĘKNEM

czwartek, 23 lipca 2015 | 4 komentarze
 Taka sytuacja !!!

,,Grupka dziewczyn tańczy w klubie wszystkie ładne, zadbane i pięknie wyglądające, lecz nie wyróżniające się z tłumu osób przebywających w tym miejscu, ale szczególna uwagę przykuwają najbardziej dwie piękne czarnowłose dziewczyny. Ich uroda jest nietuzinkowa, poruszają się z pełną gracją i seksapilem.
Co jest najbardziej dziwne tańczą same, obok żadnego faceta, chociaż widać, że wszyscy się ślinią na ich widok i  szepczą o nich.
Inne dziewczyny te przeciętnie wyglądające są oblegane przez mężczyzn. Tańczą, piją i rozmawiają''Więc o co chodzi?
Czemu te śliczne dwie czarnowłose dziewczyny są same?

Tak się przyjęło, że to facet musi zrobić ten pierwszy krok, bo przecież to On jest ,,zdobywcą,, a dziewczyna musi po prostu czekać na jego ruch. Trzeba jednak przyznać, że faceci są obecnie bardziej wstydliwi i mniej pewni Siebie. Często zdarza się, że nawet mimo dużej ochoty na zawarcie znajomości rezygnują z zapoznania się z druga osobą z powodu paraliżującego strachu przed ładna osobą.

Tak się przyjęło, że piękne kobiety i inteligentne- są osobami trudno dostępnymi. Chociaż to nie jest prawdą to tyko mit. Ładne kobiety, zazwyczaj są gorzej zakompleksione niż te przeciętne oraz bardziej nieśmiałe. Często odstraszają przeciętnych facetów, którzy naprawdę mogą być świetnymi osobami.
Faceci nie wiedzieć czemu wolą  nie wchodzić w takie znajomości, gdyż już na wstępnie myślą że są spaleni.


Wiele facetów po prostu wstydzi się podejść zagadać do ślicznej dziewczyny, a w szczególności gdy jest ze znajomymi w grupie bojąc się, że przez odrzucenie zostanie urażona jego duma i przy swoich znajomych wyjdzie na kretyna i wszyscy się będą z niego śmieli.
Facet często też sobie myśli, że  ładna dziewczyna na pewno nie będzie go chciała.
Trzeba pamiętać, o tym że każdy z nas ma inny gust co innego się każdemu podoba ...  i na szczęście :)
Trzeba przyznać, że przeważająca  ilość osób np. w klubie czy nawet na ulicy to przeważnie kobiety, tym bardziej facet ma otwartą drogę na nową znajomość.


Wydawać  się może że to nie jest normalne, aby podejść do nowo poznanej kobiety i zacząć rozmowę? uwierz - nie ma w tym nic dziwnego? Miliony ludzi na świecie właśnie tak się poznają, przez przypadkową rozmowę. Tematów do rozmowy jest co nie miara:)
Najważniejsze jest zrobić pierwszy krok i być po prostu sobą. Nie udawaj cwaniaka !!! albo kogoś kim się nie jest.


Panowie, to jest błędne myślenie facet nie może zdobyć pięknej kobiety i odwrotnie. Trzeba pamiętać, że życie jest tylko jedno lepiej żałować że coś się zrobiło, niż żałować że się nie spróbowało. Każde odrzucenie można potraktować jak lekcje i obrócić wszystko w świetną przygodę.

Czy piękne kobiety wiedzą, że są piękne? 
Często są nieśmiałe i posiadają mnóstwo kompleksów..... a o swojej urodzie nie są w ogóle przekonane.

więc do dzieła :)
rozmawiać można z każdym :) i może to być miłe doświadczenie. Nie od razu trzeba zostać parą, można zbudować np. fajna przyjaźń lub znajomość.

Sylwia

4 komentarze

 1. WPIS ODZWIERCIEDLA CAŁĄ PRAWDĘ O FACETACH. SUPER SIĘ CZYTA TWOJEGO POSTA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje :) zapraszam do dalszego czytania :)

   Usuń
 2. Masz racje, często się tak zdarza. Dobrze to ujęłaś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak właśnie jest z mężczyznami i kobietami 😊 pozdrawiam

   Usuń

SZABLON BY: PANNA VEJJS.