Czemu tu jesteśmy !

wtorek, 1 września 2015 | 6 komentarzy
Dlaczego ms-vivente ?
Czemu tu jesteśmy ?
Dlaczego piszemy ?

Te odpowiedzi znajdziecie w tym poście...:)W sieci blogów oraz różnych stron tematycznych jest mnóstwo- licząc w milionach. Powstają z różnych przyczyn oraz celach, by pokazać coś fajnego, interesującego,ciekawego lub by mieć fajne zdjęcia.


 MY
 Założyłyśmy tego bloga bardzo spontanicznie. Pewnego dnia rzuciłyśmy hasło, a może blog i kreatywna Martynka szybko ruszyła do działania zakładając stronę na blogerze i tak ruszyła cała machina, która trwa do dziś.  Blog założyłyśmy w kwietniu, więc trochę czasu minęło od tego momentu co chciałyśmy w nim opisywać przede wszystkim swoje przeżycia, pasję, recenzję, opinię. Pisać o swoim życiu codziennym o tym co robimy i jak widzimy świat, a także o naszych refleksjach i przemyśleniach. Nic się nie zmieniło do dziś, chcemy nadal o tym pisać.
Pomysłów mamy wiele tylko z czasem jest trochę gorzej, wiadomo obowiązki trzeba wykonać, a czasu nad pisaniem bloga też potrzeba wiele oraz zaangażowania. Przelanie swoich pomysłów, myśli na papier do szuflady jest ciężkie, a co dopiero udostępnianie tego w internecie i  wystawienie tego na opinię innych - to już w ogóle trudna sprawa.
Chciałyśmy zapełnić sobie wolny czas, a zawsze mamy w głowie mnóstwo pomysłów. Jesteśmy kreatywne, pełne marzeń  i rządne wrażeń.
Mamy nadzieję, że przez kolejne miesiące nabierzemy większego doświadczenia w pisaniu, a motywacja nie zginie i będziemy coraz bardziej udoskonalać te miejsce, tak aby każdy znalazł coś ciekawego i zatrzymał się chociaż na chwilę na naszej stronie.
Internet w dzisiejszych czasach ma wielką moc, siłę i tak naprawdę wszyscy teraz maja dostęp do niego i większość czasu spędzają siedząc przy kompie, więc fajnie połączyć miłe z pożytecznym i zrobić coś dla pasji, hobby.


Znaczenie naszej nazwy  składa się z
m - czyli Martyna
s- czyli Sylwia
vivente - znaczy życie, żywy

ms-vivente


...a u was skąd się wziął pomysł na bloga ?

 Posłuchajcie :) kocham, tą nutkę....
klik tu

Sylwia i Martyna

6 komentarzy

 1. Trzymamy z Kasią za was kciuki! Powodzenia i wytrwałości :)

  Pozdrawiam
  Karolina

  OdpowiedzUsuń
 2. Blogowanie to naprawdę świetna sprawa! Życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej :) my też od niedawna zaczęłyśmy, a powód to tylko udowodnienie sobie czegoś :)

  OdpowiedzUsuń

SZABLON BY: PANNA VEJJS.