Jak dzisiaj żyjemy.

środa, 29 czerwca 2016 | Brak komentarzy
Dzisiaj trochę z innej beczki, nie będzie żadnych recenzji, posmęcę Wam trochę o życiu i o tym, co można obecnie zauważyć w otaczającym nas społeczeństwie.
W dzisiejszych czasach życie kręci się głównie w okół internetu. Dodajemy zdjęcia, bo chcemy pokazać jakieś ciekawe miejsce w którym mieliśmy okazje być, udostępniamy różne informacje z naszego życia, którymi chcemy "pochwalić" się innym i nie jest w tym w sumie nic złego, gdyby nie to, że w pewnych momentach zaczynamy się w tym zatracać.
Zdjęcie na każdym kroku, bo muszę pokazać, że gdzieś idę.
Każdego dnia zdjęcie ubioru, muszę pokazać w co jestem ubrana/ubrany.
Urlop, mnóstwo filmików udostępnianych podczas, zamiast po.
Spotkanie towarzyskie, mnóstwo zdjęć i filmików, przecież trzeba pokazać, że się z kimś spotykam.
Impreza, i znowu ta sama historia..Smutne jest to, gdy na koncercie/imprezie/spotkaniu/randce czy czymkolwiek innym, ludzie zamiast cieszyć się chwilą, myślą "muszę nagrać coś na snapchata, muszę dodać coś na insta". Jeden drugiego usilnie próbuje prześcignąć w liczbie obserwujących, zapominając o tym, co jest w życiu na prawdę ważne.
Internet daje mnóstwo możliwości i wystarczy trochę determinacji i czasu, a można sporo osiągnąć, jednak wszystko jest takie naciągane..

Był taki czas, że sama też się w tym wszystkim zatraciłam, instagram był ważniejszy niż książki czy jazda konna, a z każdej chwili życia chciałam coś pokazywać, ale na prawdę nie tędy droga..Wiadomo, wszystko jest dla ludzi, ale z pewnym umiarem.W tym trudnym teraz życiu trzeba znaleźć czas dla siebie na wzajem, poświęcić chwilę dla siebie, ale w spokoju i ciszy lub w hałasie ze znajomymi, kto co lubi.
Idąc gdzieś, poświęcić ten czas na rozmowę telefoniczną z osobą, z którą dawno się nie rozmawiało.
Ubierać się dla siebie, nie dla innych, bo muszę ładne zdjęcie dzisiaj zrobić.
Urlop, korzystać z każdej chwili, czas tak szybko ucieka, a zdjęcia udostępnić na spokojnie po i w domu.
Spotkanie towarzyskie, bawić się i korzystać z możliwości rozmowy z innymi.
Impreza? Tańczyć aż do utraty tchu..Niby takie drobnostki, ale jak ważne. Internet na prawdę potrafi zabrać wiele z życia i to nie tylko cenny czas, który już nie wróci, ale i osoby, którym to przeszkadza.

No to tyle by było ode mnie. Gratuluje tym, którzy dotrwali do końca i dziękuję za to, że poświęciliście czas na przeczytanie.

Martyna

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

SZABLON BY: PANNA VEJJS.