Snapchat! o co chodzi w Snapie?

piątek, 23 października 2015 | 2 komentarze
Hej :)

Dziś do was przychodzę z opisem i krótką recenzją aplikacji SNAPCHAT.
Kolejna aplikacja po Facebooku i Instagramie, która zbiera  grono osób zainteresowanych.                                            

 CO TO JEST SNAPCHAT?

Jest to aplikacja, którą przedstawia śmieszny żółty duszek. Po zarejestrowaniu się do aplikacji w samym środku ikonki duszka, wyświetlać się będzie nasze zdjęcie. Dzięki tej aplikacji możemy przesyłać ,,snapy'' w postaci filmu ( od 1 - 10 sekund)  lub zdjęcia. które po odczytaniu lub obejrzeniu bezpowrotnie znikną.
 ###
Daną wiadomość można odtworzyć raz lub dwa, ale jest ona dostępna tylko w przeciągu 24 godzin. Następnie wszystko znika bezpowrotnie. Daną treść udostępniamy dla wszystkich znajomych, lub wybieramy do kogo ma trafić dany film/zdjęcie. Długość wyświetlania filmu to przedział od 1 - 10 sekund. Profil może być otwarty dla wszystkich lub tylko dla naszych znajomych. Żeby odnaleźć osobę i zapisać ją do swoich znajomych trzeba znać dokładnie jego nick, gdyż snapchat nie ma tu podpowiedzi jak na instagramie.
###
Ogólnie aplikacja jest łatwa w obsłudze, lecz może sprawiać trudności w pierwszych chwilach użycia, gdyż od razu po uruchomieniu wyskakuje nam kółko- czyli kamera...i co dalej?...właśnie co?- nagrywamy, wysyłamy, szukamy znajomych i zaczyna wszystko działać:).. Uwaga~! aplikacja nie działa na Windows Phone:(


Sama założyłam sobie konto, gdyż wszędzie było o nim głośno w telewizji, w prasie, u znajomych. Chciałam zobaczyć jak to działa i jak wygląda korzystanie z tej aplikacji. Zżerała mnie ciekawość i ochota oglądania co się dzieję u innych w rzeczywistym czasie.
Jest to kolejny pożeracz czasu, który zaprząta nam głowę. Jak lubimy o kimś czytać lub np. kogoś oglądać ze znanych osób, a okazuję się że ta gwiazda ma snapa, to nie można przestać oglądać.
Podglądactwo wciąga....naprawdę, czeka się tylko, aby zobaczyć kto i co i gdzie robił :).
Przez SNAPCHATA można bliżej poznać osobę i mieć fajną zabawę ze znajomymi:)

Nowa i ciekawa aplikacja:)
A wy macie snapa?
Miłego dnia:)

Sylwia
2 komentarze

  1. Snapchat fajna sprawa,uwielbiam podglądać gwiazdy

    OdpowiedzUsuń
  2. Snapchat to świetna aplikacja.Możemy tak wiele osób sławnych poznać od tej innej strony co pozwala nam inaczej zupełnie myśleć.Dodatkowo to świetne porozumienie się ze znajomymi.
    http://majcyxblog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

SZABLON BY: PANNA VEJJS.