Szablony do brwi.

środa, 11 listopada 2015 | Brak komentarzy
Cześć dziewczyny :)

Czy wy też macie odwieczny problem z kształtem swoich brwi? Zawsze jest z nimi coś nie tak?
Ciężko nadać im świetny wygląd i kształt - mam na to łatwy sposób - szablony do brwi.
Wiadomo my kobiety uwielbiamy wyglądać perfekcyjnie, tylko czasami brakuję nam czasu i może ochoty, żeby biegać do kosmetyczki lub codziennie rano szykować się np. do pracy z dwie godziny. Wiele z nas nie wychodzi z domu bez makijażu i chce wyglądać perfekcyjnie. Jeśli chodzi o perfekcyjne brwi mam dla was szybkie rozwiązanie dla niesfornych i niekształtnych brwi:

 Szablony do brwi!

Szablon, który przyłożymy do brwi pozwali nam na wymodelowanie, regulacje i nadanie kształtu naszym brwiom. Nadanie kształtu i wzmocnienie koloru, osiągniemy przy pomocy cienia lub kredki do brwi. Ja osobiście używam pierwszej kredki, by wypełnić puste pola, gdzie nie ma włosków, a później maluję cieniami dla lepszego efektu.Dzięki szablonom oczy stają się podkreślone, a twarz nabiera charakteru. Szablony są wielokrotnego użytku i kosztują ok 10 zł. 
W zestawach znajdują się różne szablony o różnych kształtach, gdzie każda z nas dobierze odpowiedni do swoich brwi. 

Jak używać:
1. musimy dobrać kształt szablonu, który będzie dla nas odpowiedni.( najlepiej wybrać kształt, który najbardziej odzwierciedla nasze obecne brwi)
2. przyłożyć go do brwi i wypełnić kredką
3. możemy zakończyć malowanie brwi cieniem, dla lepszego efektu
4. usunąć szablon z brwi i wyrwać pęsetą włoski, które znajdują się po za obszarem naszych pomalowanych brwi zdjęcie przed i po malowaniu

Malowanie brwi takim szablonem to dosłownie 2 minutki. Wiadomo na początku trzeba poćwiczyć, żeby robić to niemal z zamkniętymi oczyma.

Moja ocena to 9/10
Sylwia 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

SZABLON BY: PANNA VEJJS.