ODŻYWKA JOHN FRIEDA FRIZZ EASE PROSTUJĄCA I WYGŁADZAJĄCA WŁOSY - MOJE NOWE ODKRYCIE.

niedziela, 31 stycznia 2016 | 4 komentarze
ODŻYWKA FLAWLESSLY STRAIGHT Z KREATYNĄ
Przekształca nieposłuszne kosmyki w lśniące, proste włosy nadając im blasku.
 Zapraszam do recenzji produktu.

Chciałabym dziś wam przedstawić moją opinię na temat odżywki prostującej włosy. Używałam jej kilka razy, ale już zdążyłam ją pokochać. Jak dla mnie jest naprawdę ciekawym odkryciem. Mam kręcone włosy, a kocham proste więc często je prostuje stosując przeróżne produkty do prostowania. Zależy mi na efekcie wygładzenia i blasku, gdyż pod wpływem wilgoci włosy od razu mi się puszą i lekko kręcą. 


Gdy ją pierwszy raz użyłam miałam bardzo pokręcone włosy, po zaaplikowaniu jej na włos od razu poczułam, że pięknie się wygładziły i zrobiły miękkie. Byłam bardzo zachwycona, gdyż produkty których do tej pory używałam nie dawały mi takiego efektu. Odżywkę nakłada się na kilka minut, a następnie trzeba ją spłukać.

Produkt dostępny jest na stronie SEPHORA.


Moja opinia:
Odżywka świetnie się sprawdza na moich włosach, po jej zastosowaniu nie muszę używać już prostownicy, jedyne co robię to suszę włosy głową do dołu, by osiągnąć efekt lekko unoszących się włosów u nasady.
Po zastosowaniu jej moje włosy są gładkie, miękkie w dotyku i pełne blasku. Mam też takie uczucie jakby były lekkie. Ma bardzo miły zapach, wręcz delikatny. Jedynym minusem jest cena gdyż koszt tego produktu to ok. 35 zł za 250 ml.

Z tej samej serii jest dostępny też szampon do wygładzania włosów, a także odżywka i szampon do podkreślenia skrętu loków. Zauroczona tym produktem postanowiłam również przetestować w/w kosmetyki.
Jestem ciekawa czego wy używacie to prostowania włosów i czy jest wam znana odżywka Frizz Ease?
Sylwia

4 komentarze

SZABLON BY: PANNA VEJJS.